Proč se nebát a vyrazit

Buďte aktivní a prožijte něco zajímavého

O významu angličtiny pro uplatnění na soudobém pracovním trhu se již asi nemá smysl rozepisovat – zná ho každý, kdo si někdy procházel pracovní nabídky. Málokdy se v Česku setkáte s rodilými mluvčími, a co je klíčové, běžné školní vyučování i komerční kurzy angličtiny spočívají v docházení na dvouhodinové lekce jednou či dvakrát týdně, po kterých opět jejich účastník zapadne do běžného, tedy v češtině vedeného, života.

V zahraničí se budete angličtinu intenzivně učit nejen na hodinách samotných, ale budete s angličtinou žít celý den. Na nákupu, při obědě, v restauraci i ve svém dočasném domově, všude se budete muset domluvit. Obklopí vás anglické nápisy i anglicky mluvící kamarádi. Okolnosti vás sami přinutí jazyk používat, přestat se stydět a ještě intenzivněji se učit. Začnete anglicky i přemýšlet.

Pokud si nejste jisti svou úrovní angličtiny, zajistíme pro Vás přípravné kurzy před odjezdem. Navíc, pokud vyjedete s námi, budete mít spojení na osobu v Česku, která Vám pomůže vyřešit problematické situace.

Co Vám přinese zahraniční studijní pobyt?

  • Díky neustálému kontaktu s rodilými mluvčími se již po 2 týdnech výrazně zlepší vaše angličtina! Za měsíc se naučíte více, než doma za rok.
  • Poznáte život mimo domovinu a krásy Velké Británie. V rámci pobytu můžete i cestovat a poznat jinou kulturu a zvyky přímo na místě.
  • I po krátkém pobytu uděláte obrovský pokrok v mluvení anglicky a porozumění.
  • Získáte přátele z různých částí světa a spoustu nových zážitků.
  • Výrazně se zvýší Vaše šance na budoucí studium v zahraničí nebo lepší pracovní uplatnění.
  • Získáte zdravou sebedůvěru.

Tip: Počasí Ostrava

Není to drahé?

Přesná cena se liší podle Vašich požadavků a nároků, pro přesnější kalkulaci je nejlepší nás kontaktovat. Spojení investice do vzdělání a cestovatelských zážitků má svou cenu a celý pobyt Vás se vším bude stát zhruba podobně jako dovolená u moře, od 10 tisíc na týden. Porovnejte to však s tím, co získáte – jazykové znalosti, cestovatelské zážitky i schopnost postarat se o sebe v cizí zemi.

Do budoucna vám kurz pomůže získat lepší práci, protože jazykový kurz v Anglii se bude vyjímat ve vašem životopise a určitě ho zaměstnavatelé ocení při nejednom výběrovém řízení. Kromě předpokládaných vyšších jazykových dovedností jim totiž prokážete ochotu investovat do svého rozvoje, oproti těm, kteří si raději vyrazili na pláž k moři... a to se cení. Investice do kurzu se Vám v takovém případě vrátí mnohonásobně!

V současné době je kurz libry relativně nízký, a tak vyjdou pobyty cenově výhodněji než dřív, a možná i než v budoucnosti. JE IDEÁLNÍ DOBA!
Sledujte nás na Facebooku: